Aktuální počasí a předpověď počasí pro Turecko - Ölüdeniz

Ölüdeniz 1.1. v 1:00 - Aktuální počasí pro Dalaman, Turkey

Předpověď počasí na 14 dní

Ölüdeniz - teplota moře

Teplota moře: 25 °C

Aktuální teplota moře v Turecku (Ölüdeniz)

Je údaj o teplotě moře spolehlivý?

Ölüdeniz - historie počasí

Chcete vědět, jaké počasí bylo okolo letoviska Ölüdeniz v termínu, kdy plánujete dovolenou, v letech minulých? Vyberte si datum a počasí se Vám ukáže níže.

Ölüdeniz - klimatické podmínky

Jaké je v Ölüdeniz počasí?

Jedno z nejoblíbenějších letovisek v Turecku, Ölüdeniz,  láká spoustu turistů příjemným středomořským klimatem se spoustou slunce a také nádhernou modrou lagunou s písečnou pláží a v pozadí s malebnou kulisou hor. Sezóna zde trvá od dubna do října.

Počasí vhodné pro dovolenou Ölüdeniz

V červnu sahají teploty k 25°C, teplota moře bývá již ohřátá na 23°C. V červenci a srpnu mohou teploty vyšplhat  až k 35°C, voda v mořské laguně k 26°C. V červnu i říjnu se občas vyskytne menší dešťová přeháňka. Ovšem nejen letní měsíce jsou vhodné k návštěvě letoviska Ölündiz. I okrajové měsíce turistické sezóny nabízejí krásné počasí a slunečné dny s teplotami až k 20°C, což mohou turisté využít k objevování krás Turecka či k provozování nejrůznějších sportovních aktivit. V zimě teploty klesnou na 9 až 13°C. Nejdeštivějším měsícem v Ölüdeniz bývá leden.

Ölüdeniz - Měsíční průměry počasí

tabulka


Další stránky o Turecku: pokud Vás zajímají informace přímo o Tuercku, zkuste sránky Turecko v detailech nebo Prima Turecko