Aktuální počasí a předpověď počasí pro Turecko - Calis

Calis 1.1. v 1:00 - Aktuální počasí pro Dalaman, Turkey

Předpověď počasí na 14 dní

Calis - teplota moře

Teplota moře: 25 °C

Aktuální teplota moře v Turecku (Calis)

Je údaj o teplotě moře spolehlivý?

Calis - historie počasí

Chcete vědět, jaké počasí bylo okolo letoviska Calis v termínu, kdy plánujete dovolenou, v letech minulých? Vyberte si datum a počasí se Vám ukáže níže.

Calis - klimatické podmínky

Počasí v Calis obecně

Pokud si na dovolené přejete slunečné dny a krésné dovolenkové počasí, jistě si zamilujete letovisko Calis. Tady můžete očekávat modrou oblohu a spoustu slunečních paprsků. Statistiky ukazují, že tato oblast  konkuruje těm nejslunečnějším oblastem na Kypru a řeckých ostrovech. Sezona tady začíná už v dubnu a koupat se dá v moři až do konce října. V hlavní sezoně teploty sahají až nad 30°C.

Kdy je počasí v Calis nej pro dovolenou?

Pokud neplánujete o dovolené pouze lenošit na pláži a chcete také cestovat za památkami, vyhněte se horkému počasí  v červenci a srpnu a vydejte se do letoviska Calis už v červnu nebo naopak až v září. Mnoho místní doporučuje navštívit letovisko Calis již v dubnu nebo květnu. Letovisko je v tu dobu opravdu klidné a okolní příroda v rozkvětu. V tomto období je možné kombinovat koupání v moři také s procházkami nebo hraním golfu. I v říjnu teplota moře zůstává okolo 20°C, což zase ocení nadšenci do potápění. Zima je tady mírná, v prosinci nebo lednu se mohou teploty vyšplhat i k 15°C.

Calis - Měsíční průměry počasí

tabulka


Další stránky o Turecku: pokud Vás zajímají informace přímo o Tuercku, zkuste sránky Turecko v detailech nebo Prima Turecko